KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398045
nr 1239 8045
Oidentifierad konstnär. Bemålat offsettryck, ej signerad. Olja på duk, 100x180
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:33:23
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)